O Firmie

CZĘSTO NAM SIĘ WYDAJE, ŻE URZĄDZEŃ „SZPIEGOWSKICH” UŻYWAJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE MAJĄ NIECNE ZAMIARY W STOSUNKU DO POSZCZEGÓLNYCH OSÓB LUB PAŃSTWA, LECZ TO TYLKO ZŁUDZENIE. TEGO TYPU URZĄDZEŃ UŻYWAJĄ NP. RODZICE DLA ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA
I KONTROLI DZIECI, ZAZDROŚNI PARTNERZY CHCĄCY SPRAWDZIĆ UCZCIWOŚĆ ICH UKOCHANYCH, PRACODAWCY KONTROLUJĄCY PRACOWNIKÓW I PARTNERSKIE FIRMY, WŁAŚCICIELE SAMOCHODÓW, DOMÓW, BY JE ZABEZPIECZYĆ? – MOŻNA BY WYMIENIAĆ JESZCZE KILKA KATEGORII ODBIORCÓW NASZEGO SPRZĘTU.

WSZYSTKO ZALEŻY WYOBRAŹNI! PRODUKTY WYKORZYSTYWANE NIEGDYŚ GŁÓWNIE DO INWIGILACJI I PRZECIWDZIAŁANIU JEJ, SŁUŻĄ TEŻ, TURYSTOM, MYŚLIWYM, KTÓRZY ZA POMOCĄ LOKALIZACJI GPS NAMIERZAJĄ SWOJĄ POZYCJĘ W TERENIE, UŻYWAJĄ MINIKAMER DO ŁATWEGO ROBIENIA NAGRAŃ W TRUDNYCH WARUNKACH, NAGRYWAJĄ WAŻNE INFORMACJE ZA POMOCĄ WYTRZYMAŁYCH I MINIATUROWYCH DYKTAFONÓW, MIKRO KAMER.

TAK WIĘC WCHODZĄC, NA NASZĄ STRONĘ NIE TRZEBA BYĆ „SZPIONEM” CZY „AGENTEM” NAWET ZWYKŁY CZŁOWIEK MOŻE ZNALEŹĆ COŚ, CO GO ZAINTERESUJE.

OWSZEM NA STRONIE JEST WEJŚCIE DO „STREFY SPECJALNEJ”, GDZIE SĄ UMIESZCZANE URZĄDZENIA WYSOKO SPECJALISTYCZNE, LECZ WYSTARCZY ODPOWIEDNIO SIĘ ZALOGOWAĆ A I TA STRONA JEST DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

ZAPRASZAM NA NASZE „REWIRY” ORAZ DO POLUBIENIA NA FACEBOOKU STRONY INWIPOL ORAZ NASZEGO STAREGO „ZGREDA” KAROL MALINOWSKI LORAK.

 

Dlaczego my?

  • doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 26 lat.
Znamy potrzeby i możliwości
techniczne.

  • Jakość

Sprzęt wyprodukowany przez nas jest niezawodny.
 Jesteśmy pewni  jakości.

  • pasja

Kochamy to co robimy, dlatego współpraca z nami to obustronne zadowolenie.

Zobacz film

Jesteśmy sklepem detektywistycznym z 26 letnim doświadczeniem w branży. 
Przedstawiamy krótkie video o nas.

KONTAKT

Warszawska 7 Gdynia 81-327

+48 514966997

inwipol@inwipol.pl

Close Menu
×
×

Koszyk