O Firmie

CZĘSTO NAM SIĘ WYDAJE, ŻE URZĄDZEŃ „SZPIEGOWSKICH” UŻYWAJĄ TYLKO
I WYŁĄCZNIE OSOBY, KTÓRE MAJĄ NIECNE ZAMIARY W STOSUNKU DO POSZCZEGÓLNYCH OSÓB LUB PAŃSTWA, LECZ TO TYLKO ZŁUDZENIE. TEGO TYPU URZĄDZEŃ UŻYWAJĄ NP. RODZICE DLA ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA
I KONTROLI DZIECI, ZAZDROŚNI PARTNERZY CHCĄCY SPRAWDZIĆ UCZCIWOŚĆ ICH UKOCHANYCH, PRACODAWCY KONTROLUJĄCY PRACOWNIKÓW I PARTNERSKIE FIRMY, WŁAŚCICIELE SAMOCHODÓW, DOMÓW, BY JE ZABEZPIECZYĆ? – MOŻNA BY WYMIENIAĆ JESZCZE KILKA KATEGORII ODBIORCÓW NASZEGO SPRZĘTU.

WSZYSTKO ZALEŻY WYOBRAŹNI! PRODUKTY WYKORZYSTYWANE NIEGDYŚ GŁÓWNIE DO INWIGILACJI I PRZECIWDZIAŁANIU JEJ, SŁUŻĄ TEŻ, TURYSTOM, MYŚLIWYM, KTÓRZY ZA POMOCĄ LOKALIZACJI GPS NAMIERZAJĄ SWOJĄ POZYCJĘ W TERENIE, UŻYWAJĄ MINIKAMER DO ŁATWEGO ROBIENIA NAGRAŃ W TRUDNYCH WARUNKACH, NAGRYWAJĄ WAŻNE INFORMACJE ZA POMOCĄ WYTRZYMAŁYCH I MINIATUROWYCH DYKTAFONÓW, MIKRO KAMER.

TAK WIĘC WCHODZĄC NA NASZĄ STRONĘ NIE TRZEBA BYĆ „SZPIONEM” CZY „AGENTEM” NAWET ZWYKŁY CZŁOWIEK MOŻE ZNALEŹĆ CO GO ZAINTERESUJE.

OWSZEM NA STRONIE JEST WEJŚCIE DO „STREFY SPECJALNEJ” GDZIE SĄ UMIESZCZANE URZĄDZENIA WYSOKO SPECJALISTYCZNE, LECZ WYSTARCZY ODPOWIEDNIO SIĘ ZALOGOWAĆ A I TA STRONA JEST DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

ZAPRASZAM NA NASZE „REWIRY” ORAZ DO POLUBIENIA NA FACEBOOKU STRONY INWIPOL ORAZ NASZEGO STAREGO „ZGREDA” KAROL MALINOWSKI LORAK.

 

Zobacz film

Jesteśmy sklepem detektywistycznym z 26 letnim doświadczeniem w branży. 
Przedstawiamy krótkie video o nas.

Close Menu